klipleri.com klipleri.com

İnternetİn hayat, hayatın İnternet olduğunun farkına erken vardım.

12 Ekim 2018

1996 senesinde ilk kez internet ile tanıştım. O zaman tarayıcı olarak Netscape vardı. Şu anda kullandığımız Mozilla Firefox, Chrome, Safari, Internet Explorer ve Opera'nın babası, hatta dedesi. Yahoo oldukça ön plandaydı. Onun oyun sayfalarında oynadığım satrancın tadını bir daha bulamadım. ICQ isimli P2P Sohbet programı vardı. Tetris oynamak en büyük hobimdi.

Yoğun çalıştığım ve internet bağlantısı, isim hakları pahalı olduğu için 1999 yıl sonuna kadar çok üzerine düşemedim. İlk internet isim hakkımı (Domain) 2000 yılı olmadan tescil ettirdim. İşte o gün bugündür bu konseptte devam ediyorum. Yalnız başladığım bu yolculuğa şimdi birçok yol arkadaşım ile devam ediyorum.

Sitelerimizi, Eğitim siteleri, Uzmanlık ve Paylaşım siteleri, Eğlence siteleri, Rehber siteler ve Diğer siteler olmak üzere beş ana başlık altında toplayabiliriz.

Eğitim Sitelerimiz

Eğitim projelerimiz ya da sitelerimiz, internetin birinci öncelikte olması gerektiği şekilde kullanıldığı, başta öğrencilerimizin eğitim hayatları olmak üzere herkese yardımcı olmayı amaçlayan projelerdir.

Uzmanlık ve Paylaşım Sitelerimiz

Uzmanlık ya da paylaşım projelerimiz ya da sitelerimiz, internetin eğitim hayatımız dışındaki süreçte bilgilenmek, öğrenmek amaçlı, kullanıcıların bilgilerini ve uzmanlıklarını paylaşmalarını amaçlayan projeler ya da sitelerdir.

Eğlence Sitelerimiz

İnternetten herşeyi öğrenmek mümkün. Arada biraz da eğlenmek lazım diye düşündük. Güne başlarken, gününüzün gülerek geçmesi için, canınız sıkkınsa moralinizin düzelmesi için aşağıdaki sitelerimizden birisine uğramanızı tavsiye ederiz.

Rehber Sitelerimiz

Madem internet hayatımıza bu kadar girdi, o zaman biz de hayatımızı kolaylaştıracak neleri, nasıl sunarız diye düşündük ve rehber sitelerimiz ortaya çıktı. Hızlı bulmak, mutlu olmak hayat felsefemiz olunca durum ortada :)

Diğer Sitelerimiz

Yukarıdaki dört ana başlık dışında, farklı zamanlarda doğan ihtiyaçlardan yola çıkarak hazırladığımız sitelerimizi de sizlere Diğer Sitelerimiz kategorisinde sunuyoruz.

Umarız gerek klipleri.com sitemizden gerekse yolunuz düştüğünde misafir ettiğimiz diğer sitelerimizden memnun kalırsınız.

Hoş vakit geçirmeniz dileklerimizle...